Четвер, 25.05.2017, 07:49
Вітаю Вас Гість | RSS

Українська пресова корпорація

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Часопис "Харківский край"

 

Часопис "Харківский край"

Харківщина поповнилася ще одним інтернет-виданням. Журнал "Харківский край". Новини області, культурологія, історія, розслідування, політичний процес - все це знайдете на сторінках часопису.
http://khar-kray.do.am/
 

news@interfax.kiev.ua, news@rbc.ua,lenta@liga.net, news@ain.ua, info@obozrevatel.com, _news_@newsru.ua,office@ut.net.ua, info@segodnya.ua

 

Press

feedback@1plus1.tv,info@unn.com.ua, anons@unian.net,  news@interfax.kiev.ua, news@kp.ua, office@ukrinform.ua,info@mirror.kiev.ua, master@day.kiev.ua, site@ictv.ua, info@112.ua,
info@trkua.tv,glavpost.com@gmail.com,inform@news.ntu.ua, info@strana.ua

 

kultura_tv@i.ua, centre@ukranews.com, info@obozrevatel.com,news@rbc.ua, office@radioera.com.ua, info@espreso.tv,anons@kievtv.com.ua, kultura.ranok@ukr.net,info@zik.ua, v.pirovich@depo.ua,

 

news@radio24.ua,inform@news.ntu.ua, stn@kievtv.com.ua; anons@kievtv.com.ua,info@trkua.tv,info@ua.say.tv, lenta@liga.net,kravets@esg.ua,

 

 

   administrator@nsju.org lifepravda@gmail.com, ordcom@gmail.com,info@unn.com.ua,info@zaxid.net ,

cultzhyttya@ukr.net ,office@gazeta.lviv.ua ,info@lviv-online.com ,press-c@ukr.net ,nayavko@yandex.ru ,office@newlife.lviv.ua ,nebebe@ukr.net ,

    

 

 

     darewych@yorku.ca,  martao@rogers.com,  myroslava@rogers.com,  omarta@rogers.com,volodimirb@ukr.net,  i_lisodid@ukr.net, Muratov92@yandex.ru,  olbarabash@ukr.net, 
shlinchak@glavcom.ua, 

 

 

Sevyuryn@mail.ru,  kozanostra@i.ua,  m_sergiy@mail.ru,   cripo@cripo.com.ua,  vmgo_sb@yahoo.com,  vvb@en.net.ua,  jaromysl@gmail.com,monitoring@unian.net, news@kp.ua,

 info@facts.kiev.ua,

 

 

feedback@1plus1.tv, site@ictv.ua, post@novy.tv, mail@golos.com.ua, adv@ukcc.com.ua, natali.sklnk@gmail.com,info@kreschatic.kiev.ua, info@knuj.org,   olgapress@ukr.netslovoidilo@ukr.net,

донеччина

dogtrk4@gmail.com, info@ostro.org, info@restoring-donbass.com, info@ddk.dn.ua, editor@times.dn.ua, mariupolnews@mail.ru, DrachM@rferl.org, info@lifedon.com.ua, info@kramatorsk.info

 

 pvisti@ms.km.ua, prosk@ukr.net, kray-kp@ukr.net, zs_starkon@mail.ru, nashemisto@mail.ru, si@ye.km.ua, tata@ye.km.ua,

 

 

 Matios.Mariia@rada.gov.ua, Taruta.Serhii@rada.gov.ua, Ariev.Volodymyr@rada.gov.ua, Medunytsia.Oleh@rada.gov.ua, Bordiukh.Inna@rada.gov.ua, Yelenskyi.Viktor@rada.gov.ua, Podoliak.Iryna@rada.gov.ua,

 Parubii.Andrii@rada.gov.ua, Karpuntsov.Valerii@rada.gov.ua, Illienko.Andrii@rada.gov.ua,  Liashko.Oleh@rada.gov.ua,
 Mischenko.Serhii@rada.gov.ua,

ком по пресі

Abdullin.Oleksandr@rada.gov.ua Vysotskyi.Serhii@rada.gov.ua

Kondratiuk.Olena@rada.gov.ua Onufryk.Bohdan@rada.gov.ua

Opanasenko.Oleksandr@rada.gov.ua Pavlenko.Yurii@rada.gov.ua Sochka.Oleksandr@rada.gov.ua Stetsenko.Dmytro@rada.gov.ua Chervakova.Olha@rada.gov.ua

 

Категорія: Мої статті | Додав: defaultNick (17.08.2011)
Переглядів: 2300 | Коментарі: 7 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 6
1  
info@lb.ua ,info@bagnet.org,vidgolos@gmail.com, ukrlife.net@gmail.com ,info@regionews.com.ua,info@golosua.com,cripo@cripo.com.ua,kriminal02@gmail.com,o ffice@radioera.com.ua ,info@daily.com.ua

Ім`я *:
Email *:
Код *:

Меню сайту

Форма входу

Категорії розділу

Пошук

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0